АРСЕНАЛ СЕ ПОЈАЧАО ИЗ РЕАЛА: Норвежанин стигао на "Емирејтс"
АРСЕНАЛ је добио појачање у везном реду за наставак сезоне. Нови члан "тобџија" постао је Мартин Одегард.
Фото: EPA-EFE/Orn E. Borgen
Клуб из Лондона је на званичном Твитер налогу потврдио да је ангажовао репрезентативца Норвешке.
Овај 22-годишњак ће за Арсенал играти као позајмљен фудбалер Реал Мадрида, а тим са "Емирејтса" је морао да издвоји око 2.000.000 фунти.
Одегард ће до јула месеца зарађивати 40.000 фунти недељно.
Микел Артета добио је опцију више у везном реду. Реч је о креативном везисти који много тога доброг може да донесе Арсеналу.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака
ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.
28. 03. 2026. у 07:30
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске тичу се - прошлости. Неко ће рећи измишљене, неко "па и не баш", али свакако, привукле су велику пажњу.
28. 03. 2026. у 19:38
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)