БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Dalibor
31.01.2021. 08:34
Pa nije im Mesi kriv. On je trazio verovatno toliko, a oni su pristali i to je to. Znaci oni su sami krivi, uprava Barselone. Sad nek placaju, ugovori se moraju postovati.