СКАНДАЛОЗАН ПОТЕЗ СРБИНА У ПОЉСКОЈ: Сломио ногу противнику, а на све то га мотивисао тренер (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

31. 01. 2021. у 14:06

ТЕМА дана у Пољској је катастрофалан старт нашег фудбалера који је резултирао сломљеном кости противника.

СКАНДАЛОЗАН ПОТЕЗ СРБИНА У ПОЉСКОЈ: Сломио ногу противнику, а на све то га мотивисао тренер (ВИДЕО)

Фото: Н.Параушић

У главној улози био је Ђорђе Црномарковић који је брутално стартовао на Пјотра Пирдолу и поломио му леву ногу.

Да ствар буде још гора, српског фудбалера је на оштрију игру "мотивисао" тренер који му је неколико минута раније поручио да заради жути картон и тако "очисти картоне".

Далеко је то од оправдања, али је детаљ због ког тешка повреда Пирдоле иде на душу и Мартина Шевеле, тренера Заглебја.

Несрећни фудбалер Висле ће евидентно морати на дужу паузу пошто је задобио тежу повреду у дуелу са српским играчем, а на паузу ће и Црномарковић, у виду суспензије.

Пре Заглебја, Црномарковић је носио дресове Јавора, Чукаричког, Радничког, Леха...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ: Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове

ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.

05. 09. 2025. у 19:51

Коментари (0)

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА - ПАРАДИГМА МОДЕРНОГ ПОСЛОВАЊА