КРЕНУО ОЧЕВИМ СТОПАМА: Лазар Кежман игра на истој позицији као легендарни нападач
ИВЕР не пада далеко од кладе. Доказ за то управо је деветнаестогодишњи Лазар Кежман.

ФОТО: Омладинска лига Србије/Фацебоок/Лазар Кежман
Син прослављеног нападача Југославије, Челсија, ПСВ и Партизана кренуо је очевим стопама. Млади Кежман игра на истој позицији као и његов отац.
Каријеру је почео у селекцији Чукаричког. Био је део тима који је наступао у Омладинској лиги Србије.
Од прошлог лета наступа у дресу "мајстора" са Новог Београда. Талентовани нападач недавно је потписао уговор са најстаријим фудбалским клубом у Србији Бачка 1901.
Препоручујемо

ВОЈВОДИНА ДОВОДИ СТРАНЦА: Лалатовић напад појачава репрезентативцем Замбије (ВИДЕО)
03. 02. 2021. у 14:21

ПИОЛИ ОДАБРАО ИГРАЧЕ ЗА НАСТАВАК ЛЕ: Сви најбољи играчи Милана нападају Звезду
03. 02. 2021. у 10:28

ПОГОДИЛИ СМО ТРИ У НИЗУ!!! Ево данашњег Тип "сигурица тикета" са нове три реалне квоте
ОСТВАРИЛИ смо хет-трик, идемо по покер!
21. 07. 2025. у 08:08

ИТАЛИЈА У НЕВЕРИЦИ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)
Тениски свет је у августу потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. Али, након вишемесечне провере како се то десило, а за ту проверу нико жив није знао осим Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу, потом је за то сазнао читав свет - и то када је Италијан ослобођен оптужби. Морао је, истина, да мало паузира између Аустралијан опена и Ролан Гароса, а повратак "белом спорту" прославио је - упловљавањем у нову везу.
21. 07. 2025. у 12:33

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)