ГИНИСОВ РЕКОРДЕР: Фудбалер Барселоне чак 26 пута био позитиван на корону!

Александар Илић
Александар Илић

03. 02. 2021. у 16:32

ПОМАЛО невероватно звучи вест која стиже из Шпаније. Фудбалер Барселоне Сержи Роберто чак 26 пуста био је позитиван на тесту за корона вирус.

ГИНИСОВ РЕКОРДЕР: Фудбалер Барселоне чак 26 пута био позитиван на корону!

ФОТО: ЕПА

Роберто је ван терена био од новембра 2020. године, када је повредио ногу. Током опоравка захватио је КОВИД-19. 

С обзиром да правила налажу два негативна теста узастопце, Роберто није имао среће. Иако није имао симптоме није добио ниједан негативан тест. 

Тек из 27. покушаја је тестиран негативно и могао је да се врати на терен. Вратио се у мечу против Атлетик Билбаоа, који је Барселона добила резултатом 2:1.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.

02. 12. 2025. у 19:33

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)