БАТАК: Звезда нема много слабости, али ћемо пробати да их искористимо
05. 02. 2021. у 19:17
ЛИДЕР шампионата и актуелни првак Црвена звезда у недељу гостује на Градском стадиону у Новом Пазару.
Повезане вести

ЂУРУЧИЋ: НЕМА ПРЕДАЈЕ! Против Партизана дебитује капитен кадетске екипе Напретка
ТРЕНЕР Напретка Милан Ђуричић изјавио је да се његов тим неће унапред предати против Партизана, иако су приоритет мечеви са директним конкурентима у борби за опстанак.
05. 02. 2021. у 16:32

МУРИЊО ОДЈАВИО НОВИНАРКУ СКАЈА: Добро питање, али ти нећу одговорити на њега
ТРЕЋИ узастопни пораз Тотенхема тешко је пао менаџеру Жозеу Мурињу који је одбрусио новинарки у интервјуу на терену након градског дербија са Челсијем у коме су плавци славили минималну победу.
05. 02. 2021. у 16:03

РАЗВЕЗАО ЈЕЗИК: Пикеу прети једногодишња суспензија
Штопер Барселоне изазвао је бурне реакције шпанске фудбалске јавности, али и дисциплинараца Примере, изјавом да арбитри фаворизују Реал Мадрид.
05. 02. 2021. у 15:15
Најновије из рубрике

УЖАС! Двојица боксера умрла после борби на истом турниру, бокс не памти овакву трагедију
Најновије вести из света спорта су трагичне.
11. 08. 2025. у 23:00

ГРЕНД СЛЕМ ШАМПИОНКЕ ОДМЕРИЛЕ СНАГЕ: Арина Сабаленка у "маратонском" мечу савладала Ему Радукану на турниру у Синсинатију
Најбоља тенисерка света Белорускиња Арина Сабаленка пласирала се у осмину финала WТА турнира у Синсинатију, пошто је вечерас у трећем колу победила Британку Ему Радукану 7:6 (7:3), 4:6, 7:6 (7:5).
11. 08. 2025. у 22:43

СЕЛЕКТОР НЕ КРИЈЕ ЗАДОВОЉСТВО: Терзић о припремном периоду женске одбојкашке репрезентације Србије пред почетак Светског првенства
Селектор женске одбојкашке репрезентације Србије Зоран Терзић изјавио је вечерас у Београду како су протекле припреме националног тима за предстојеће Светско првенство.
11. 08. 2025. у 22:24

ДИРЕКТНО ИЗ ЗВЕЗДЕ У ПАРТИЗАН: Синови Милана Ланета Јовановића прешли из табора црвено-белих у редове "парног ваљка"
Талентовани крилни нападач, Душан Јовановић, стигао је у редове омладинског погона Партизана.
11. 08. 2025. у 21:55

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Раднички 1923 се извукао против Јавора, Железничар одржао час фудбала ИМТ-у
Фудбалери Јавора и крагујевачког Радничког одиграли су вечерас у Ивањици без победника, 2:2 (2:0) у утакмици четвртог кола Суперлиге Србије.
11. 08. 2025. у 21:22
Коментари (0)