САДИК ОПЕТ У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ Али не због голова!

06. 02. 2021. у 22:41

БИВШИ фудбалер Партизана а сада ударна игла шпанске Алмерије Умар Садик последњих недеља пунио је ступцце штампе одличним играма и головима.

Умар Садик Фото Н. Параушић

Данас је у центру пажње из другог разлога - искључен је због два жута картона, а оба је зарадио због грубих стартова!

Прву опомену Нигеријац је зарадио у 31, а другу у 53. минуту. Утакмица између Фуенлабраде и Алмерија завршена је резултатом 1:1. Стрелац за домаће био је Редни Нтека у 83. минуту док је гостима бод донео Франсиско Виљалба шест минута касније.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45