БАЈЕРН ЋЕ СЕ БОРИТИ ЗА ТРОФЕЈ: Левандовски одвео Баварце у финале клупског првенства света
ФУДБАЛЕРИ Бајерна пласирали су се у финале ФИФА Светског клупског првенства у Дохи, пошто су вечерас у полуфиналу савладали египатски Ал Ахли 2:0 (1:0).
ФОТО: АП
Баварцима је прилику да се боре за пехар омогућио двоструки стрелац Роберт Левандовски. Пољак је мрежу ривала погађао у 17. и 86. минуту.
Бајерн ће у финалу, у четвртак, играти против мексичког Тигреса, који је у првом полуфиналу савладао бразилски Палмеирас 1:0.
Тим Хансија Флика је велики фаворит у том мечу, али сигурно да се Тигрес потајно нада влеиком изненађењу.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
САВЕЗ ЗАВРШИО ПРЕГОВОРЕ СА БУДУЋИМ СЕЛЕКТОРОМ: Стојковић до 15. фебруара
08. 02. 2021. у 20:33
МОТИВ ВИШЕ ЗА СТАНОЈЕВИЋА И ПАРТИЗАН: Црно-бели јуришају ка "баксузних 13"
08. 02. 2021. у 19:27
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
ЦЕЦА БЕСНА: "Срам те било, остави ми презиме и адресу"
Цеца је решила да се обрачуна на друштвеној мрежи Икс и одговори на негативне коментаре, али и позитивне.
17. 01. 2026. у 09:29
Коментари (0)