СТРАШАН МЕЧ У МЕЛБУРНУ: Кирјос водио 2:0, а онда је Тим кренуо да црта по терену и разочарао Аустралијанце

Марко Паунић
Марко Паунић

12. 02. 2021. у 12:54

АУСТРИЈСКИ тенисер Доминик Тим победио је данас Ника Кирјоса у трећем колу Отвореног првенства Аустралије.

СТРАШАН МЕЧ У МЕЛБУРНУ: Кирјос водио 2:0, а онда је Тим кренуо да црта по терену и разочарао Аустралијанце

Фото: ЕПА

Тим је домаћег такмичара победио после великог преокрета, са 3:2 у сетовима (4:6, 4:6, 6:3, 6:4, 6:4), после три сата и 23 минута игре.

Противник Тиму у осмини финала биће Григор Димитров из Бугарске, коме је Пабло Карењо-Буста рано јутрос предао меч трећег кола.

Претходно је Феликс Оже у дуелу два канадска тенисера победио Дениса Шаповалова са 3:0 у сетовима (7:5, 7:5, 6:3).

Оже ће у наредној рунди Аустралијан опена играти Аслана Карацева из Русије, који је изненадио Дијега Шварцмана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (1)

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)