СТАНОЈЕВИЋ: Презадовољан сам, победили смо чврсту екипу

ФУДБАЛЕРИ Партизана пружили су одличну партију против Новог Пазара и славили су са 4:1 на свом терену у 21. колу Суперлиге Србије, а тренер црно-белих Александар Станојевић био је задовољан оним што је видео од својих изабраника.

СТАНОЈЕВИЋ: Презадовољан сам, победили смо чврсту екипу

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Друго полувреме је било доста садржајније од првог. У других 45 минута су постигнути сви голови. Стрелци за домаће су били Лазар Марковић, Бибрас Натхо и Филип Холендер, док је четврти погодак био дело Влајковић који је затресао сопствену мрежу. Једини гол за госте постигао је Аганспахић.

- Што се тиче утакмице презадовољан сам, Пазар је организован, чврст, нису нам до водећег гола дозвољавали да уђемо у шеснаестерац - рекао је Станојевић.

Партизан је остао на другом месту на табели са 50 бодова, шест мање од водеће Црвене звезде, која тек треба да одигра своју утакмицу.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

ИМПРЕСИВНИ ЕНГЛЕЗИ: Горди албион очарао све издањем против Хрвата, тријумф над Ганом га води у нокаут фазу