ИВАНИЋ О ТЕРЕНУ У НИШУ: Требале су нам клизаљке за утакмицу
ДОНЕО је победу Црвеној звезди у дербију 21. кола против Радничког, али после утакмице главни утисак везисте црвено-белих био је катастрофалан терен на Чаиру.
Фото: Епа
- Терен је био катастрофалан. Мислим да су нам требале клизаљке, а не копачке. Све што смо радили на тренинзима је пало у воду, и морали смо да се прилагодимо свему на самој утакмици. Кад смо дошли и видели шта нас чека, једноставно је морало тако. Међутим, како нама, тако и осталим тимовима овог викенда. Надам се да ћемо следећу утакмицу играти у бољим временским условима. У сваком случају, важна три бода за нас и велика победа - рекао је Иванић за клупски сајт црвено-белих.
Једва чека везита црвено-белих утакмицу са Миланом која је на програму у четвртак од 18 часова и 55 минута.
- Чека нас фантастична утакмица у четвртак. То је оно за шта се живи и због чега играмо фудбал. Надам се да ћемо оставити добар утисак - закључио је наш везиста.
Иванић је искористио прилику да честита рођендан Делијама из Ниша, у чему му се прикључио и голман милан Борјан.
Препоручујемо
ДА ЛИ ЈЕ РАДНИЧКИ ОШТЕЋЕН: Гол Звезде после фаула Павкова над голманом Нишлија? (ВИДЕО)
13. 02. 2021. у 16:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)