АУСТРАЛИЈАНАЦ ИСМЕВА НОВАКА: Опоравићеш се од покиданог мишића за два дана!? Научи ме како то

СРПСКИ тенисер Новак Ђоковић повредио се током меча са Тејлором Фрицом.

АУСТРАЛИЈАНАЦ ИСМЕВА НОВАКА: Опоравићеш се од покиданог мишића за два дана!? Научи ме како то

ФОТО: АП/Танјуг

Ђоковић је доживео повреду трбушног зида због које је замало предао меч, али је први рекет света "стиснуо зубе" и на крају херојски славио против Американца. 

Ипак, Новакова победа запала је за око дежурним душебрижницима који су одмах искористили прилику да га нападну и оспоред његову рроблем. Један од најгнуснијих коментара имао је Танасис Кокинакис. 

Грк пореклом, али тенисер који наступа за Аустралију и погађате, најбољи пријатељ Ника Кирјоса огласио се на Твитеру.

- Опоравићеш се од покиданог мишића за два дана!? Научи ме како то - написао је Кокинакис, а потом и обрисао свој коментар. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (2)

ЛАКШЕ ЈЕ НЕГО ШТО МИСЛИТЕ: Шта да радите када вам се фармерке скупе? Сјајан трик!