ДЕБИТУЈЕ У ЛИГИ ШАМПИОНА: Миодраг Јешић преузео вицешампиона

Александар Илић
Александар Илић

15. 02. 2021. у 21:09

ANGAŽMAN je u toku dana dobio i zvaničnu potvrdu.

ДЕБИТУЈЕ У ЛИГИ ШАМПИОНА:  Миодраг Јешић преузео вицешампиона

ФОТО: М. Вукадиновић

Nekadašnji trener Partizana Miodrag Ješić nastaviće rad u Africi. On je preuzeo vicešampiona Sudana ekipu Al Meriha. 

Radi se o jednom od najstarijih klubova na afričkom kontinentu. Datira iz 1908. godine, a 21 put osvajao je titulu, dok je nacionalni kup završio u njihovoj vitrini 15 puta. 

Srbin će debi imati u Ligi šampiona Afrike, gde će se sastati sa Al Ahlijem iz Egipta. 

Ješić ima 62 godine, u karijeri je predvodio brojne timove, a poslednji angažman imao je u Ismailiju 2019. godine.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (1)

ЕВРОЛИГА: Померен меч Барселона - Црвена звезда