РУСКИ ПОЛИТИЧАР ИРОНИЧАН: Не знају ни где је Загреб, а губе од тог Динама
Потпредседник руске Думе Игор Лебедев критиковао је руски фудбал и истакао да клубови из највеће земље света нису спремни за европске купове.
EPA/EFE
Он је на ироничан начин прокоментарисао пораз Краснодара од загребачког Динама.
- Руски клубови нису спремни да играју у европским куповима. Загреб не могу сви ни да нађу на мапи света и нема оправдања за пораз Краснодара од Динама - рекао је Лебедев, члан Либерално демократске партије Владимира Жириновског и потпредседник Думе.
Лебедев истиче да су руском фудбалу потребне дубоке реформе ако жели да буде конкурентан у Европи.
Краснодар је код куће изгубио од загребачког Динама са 3:2, у првој утакмици шеснаестине финала Лиге Европе.
Реванш утакмица играће се за недељу дана на „Максимиру“.
Препоручујемо
ДИРЉИВА ПОРУКА ЦРНО-БЕЛИХ: ФК Партизан се опростио од великана српске музике
19. 02. 2021. у 17:26
ЈЕДАН ОД НАЈВЕЋИХ, ТАКВИ НЕ УМИРУ: Дирљива порука Дина Рађе посвећена Ђолету (ФОТО)
19. 02. 2021. у 18:47
ПОВРАТАК НА ВРХ ИЛИ ЈОШ ЈЕДАН НЕПРИЈАТАН УДАРАЦ? ПСЖ тражи реакцију против неугодних дога на "Парку принчева“
Париз сен Жермен ће у петак увече имати прилику да се бар привремено врати на прво место Лиге 1, али задатак није ни мало једноставан јер у престоницу стиже увек опасни Лил.
16. 01. 2026. у 07:30
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН, НАЈНОВИЈЕ ВЕСТИ: Роџер Федерер "сахранио" Новака Ђоковића
Најновије вести из тениса тичу се Аустралијан опена.
15. 01. 2026. у 20:15
ГДЕ ЈЕ ДАНАС ЧЕДИНА БИВША ЖЕНА? Јелена ужива у Америци - са новим дечком
ЈЕЛЕНА и Чеда су се развели након 25 година брака у ком су добили четворо деце.
16. 01. 2026. у 09:52
Коментари (0)