ОТКАЗАНА ЛШ ЗА ОМЛАДИНЦЕ: Звезда не иде у Француску

Марко Паунић
Марко Паунић

22. 02. 2021. у 13:50

ОМЛАДИНСКА Лига шампиона дефинитивно је отказана, што значи да млади фудбалери Црвене звезде неће путовати у Француску на меч 1. кола против Анжеа, саопштено је на сајту црвено-белих.

ОТКАЗАНА ЛШ ЗА ОМЛАДИНЦЕ: Звезда не иде у Француску

Фото: ФК Црвена звезда

Како се наводи, првобитна одлука Европске фудбалске уније (УЕФА) била је да се такмичење помери за март месец, али је услед нових мера донетих широм Европе због пандемије корона вируса та одлука

поништена, а такмичење отказано.

УЕФА је истакла да су здравље и безбедност играча приоритет, као и да поновног одлагања такмичења неће бити.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а једна вест из спорта - шокирала је оне који Русима уводе санкције.

28. 04. 2025. у 20:00

Коментари (0)

КАО У ВРЕМЕ ПАНДЕМИЈЕ, САМО БЕЗ МАСКИ! Пола Европе не може да верује шта се дешава због нестанка струје (ФОТО)