ТИМО ВЕРНЕР: Енглези су ме спустили на земљу
РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ Немачке Тимо Вернер није се баш најбоље снашао у Челсију. Након брилијантних партија у Лајпцигу где је на 127 утакмица постига о78 голова, у дресу лондонских плаваца остварио је само 24 наступа на којима је постигао пет голова.

Фото АП
Вернер је прошлог лета стигао на Стамфорд бриџ за 48 милиона фунти, али убрзо је схватио да је премијер лига много захтевнија од немачке Бундеслиге.
- Када имате овако лошу серију, не сматрају вас добрим нападачем. У Енглеској се игра најјачи фудбал. То је најбоља и најјача лига на свету. Тешко је против свих екипа. Спустили су ме на земљу, али на мени је да наставим с радом и поправим недостатке - рекао је Немац.
Да бољи дани долазе, најавила је смена на клупи Челсија. Франка Лампарда заменио је Вернеров земљак Томас Тухел и одмах му указао шансу, што је нападач искористио.
- Нисам још сасвим савладао енглески, што је био додатни проблем са Лампардом. Очигледно да то сад не представља проблем и већ се осећам као да сам код куће - каже Вернер.
Препоручујемо

БОЛАН РАСКИД СЛАВНОГ ТЕНИСКОГ ПАРА: Украјинка и Француз нису више заједно
22. 02. 2021. у 15:14

МЕСИ ПРЕТЕКАО РОНАЛДА И ЋАВИЈА Барселона прокоцкала победу против Кадиза
21. 02. 2021. у 19:55

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)