ДУЛЕ САВИЋ ЖЕСТОКО КРИТИКОВАО УЕФУ: Двоструки аршини Европске фудбалске уније, Србија увек мета

Оља Мркић

24. 02. 2021. у 10:57 >> 13:59

ЛЕГЕНДА Црвене звезде и српског фудбала Душан Савић критиковао је УЕФУ оптуживши кровну организацију Европског фудбала за двоструке аршине.

ДУЛЕ САВИЋ ЖЕСТОКО КРИТИКОВАО УЕФУ: Двоструки аршини Европске фудбалске уније, Србија увек мета

Фото: Н. Скендерија

УЕФА је покренула истрагу против Црвене звезде због пропуста на мечу са Миланом.

Иако није дефинитивно наведено о чему се ради готово је извесно да дисциплинци Уефе истражују инцидент са трибина, када су се чуле увреде на рачун Златана Ибрахимовића.

- Неко је непотребно то урадио. Ибрахимовић је као прво наш човек, а као друго - показује врло често својим инцидентима да је одавде. Заиста непотребно. Не знам шта се десило, није могао Златан са трибина да угрози екипу, али опет не видим разлог да УЕФА подиже истрагу - поручио је Савић током гостовања на ТВ Прва.

Тако би УЕФА казнила нашег шампиона због испада гледалаца на утакмици која је играна без присуства гледалаца?!

- Било је ружно, али таквих примера је било и у прошлости, и горих од тога. Када су српски клубови у питању, УЕФА нема исте критеријуме,они су сада под утицајима центара моћи и лобиста. Србија је мета на свим пољима - закључио је легендарни центарфор и некадашњи љубимац Делија.

На Савићеве речи надовезао се други гост у студију, Љубинко Друловић:

- Ми знамо да нас гледају другачијим очима. Опет, није лепо и домаћински. Знамо да нас прате, под будним оком смо УЕФА, а волимо да будемо контра - рекао је бивши играч и тренер Партизана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.

02. 12. 2025. у 19:33

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (14)

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)