ТРАГЕДИЈА ГОЛМАНА ЛИВЕРПУЛА: Алисонов отац пронађен мртав након потраге, утопио се у језеру
ОТАЦ једног од најбољих голмана планете у овом тренутку, Алисона Бекера, удавио се у језеру у близини свог дома, након што је претходно проглашен несталим на овом подручју.
Фото: EPA-EFE/Jon Super/POOL
Како је пренео ЕСПН Бразил позивајући се на Ројтерс, отац голмана, Жозе Бекер удавио се у језеру око 17:00 часова по локалном времену. Ватрогасна служба је послала екипу, како би га пронашли, да би који минут пре поноћи открили тело у језеру у близини града Ринкао до Инферно.
Нема претпоставки о евентуалном самоубиству, већ власти претпостављају да је само реч о несрећном случају и да се Жозе Бекер удавио.
- Са великом тугом смо примили вест о смрти Жозеа Агостиња Бекера, оца наших бивших голмана Алисона и Муријела – потврдио је стравичну вест Интернасионал на свом Твитер профилу, а притом је изразио саучешће породици и двојици браће.
Препоручујемо
КАТАЛОНЦИ СПРЕМАЈУ ВЕЛИКО СЛАВЉЕ: Барселона жели да против Реала овери титулу пред својим навијачима
Највећи дерби шпанског фудбала игра се у недељу увече на "Камп Ноу", где ће од 21.00 Барселонa дочекати Реал Мадрид у мечу који би Каталонцима и математички могао да донесе нову титулу шампиона Шпаније.
10. 05. 2026. у 07:20
ГРЦИ ШОКИРАЛИ СРБИЈУ: Ево шта се управо десило у Атини (ФОТО/ВИДЕО)
Овоме се мало ко надао из земље "Хелена".
10. 05. 2026. у 19:35
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)