ГДЕ ЋЕ МИЛЕНКОВИЋ ОВОГ ЛЕТА? после енглеских великана у трку се укључили и Немци
СВЕ је извесније да ће Никола Миленковић бити једна од звезда наредног прелазног рока.
Фото: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI
После енглеског великана Манчестер јунајтеда који је понудио 35 милиона и Вест хема који је имао нешто мање издашну понуду од 25 милиона, у трку за репрезентативцем Србије упустила се и Борусија Дортмунд.
Очекује се да Вестфален на лето напусти Џејдон Санчо, што значи велики прилив новца у касу Борусије.
Део тог новца немачки клуб проследиће на рачун Фиорентине за популарног Блекија коме за годину и по истиче уговор.
Где год да Миленковић оде из Фиренце, од тога ће користи имати и Партизан који очекује бонус проценте од следеће продаје, у висини од пет одсто.
Препоручујемо
СТИЖУ МИЛИОНИ У ХУМСКУ: Ливерпул и Манчестер се отимају о љубимца гробара (ВИДЕО)
18. 02. 2021. у 17:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)