"ТИ НИСИ ЧОВЕК ТИ СИ ГРЕШКА": Навијачи Звезде ударили на трагичара Гобељића, а нису заобишли ни његову девојку певачицу

Марко Паунић
Марко Паунић

26. 02. 2021. у 09:21

ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде несрећно и незаслужено испали су од великог Милана у шеснаестини финала Лиге Европе, након два нерешена исхода због правила гола у гостима.

ТИ НИСИ ЧОВЕК ТИ СИ ГРЕШКА: Навијачи Звезде ударили на трагичара Гобељића, а нису заобишли ни његову девојку певачицу

Фото: Инстаграм

Играчи српског шампиона заслужили су све честитке за борбу против реноминарог противника, а трагичар утакмице дефинитивно је Марко Гобељић.

Најпре је скривио пенал у првом полувремену, уз добијен жути картон.

А потом је у истом минуту постао апсолутни трагичар.

Прво је након што је Дегенек после центаршута Бена вратио лопту у петерац, а Донарума са пет метара фантастично обранио шут Саногоа, натрчао на лопту и промашио цео гол.

Већ у следећем нападу Милана неопрезно је стартовао на средини терена и тотално непотребно добио и други жути картон.

FOTO: AP

 

Наравно навијачи црвено -белих нису крили незадовољство, ређају се коментари на друштвеним мрежама, а највише упада у очи онај који цитира стихове песме његове девојке Катарине Грујић:

"Ти ниси човек ти си грешка"


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Уведене санкције олимпијском шампиону који је шокирао свет

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Уведене санкције олимпијском шампиону који је шокирао свет

Рат у Украјини, који је почео на овај дан, 24. фебруара 2022, траје већ пуне три године, а на ту годишњицу Европска унија је увела нови, 16. пакет санкција Руској Федерацији, која поменути сукоб назива "Специјална војна операција". У том пакету нашао се - и легендарни руски спортиста.

24. 02. 2025. у 16:33

Коментари (6)

РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Уведене санкције олимпијском шампиону који је шокирао свет