СКАНДАЛ У МАНЧЕСТЕРУ: Фудбалер илегално стигао из африке, ухапшени "лажни родитељи"

27. 02. 2021. у 12:11
Фудбалер Манчестер јунајтеда Амад Дијало нашао се у центру скандала.
Повезане вести

ЛЕГЕНДЕ НЕ УМИРУ, ОНЕ ЖИВЕ ВЕЧНО: Сећање на велику трагедију "Безбијевих беба"
НА данашњи дан, 6. фебруара 1958. године на минхенском аеродрому догодила се трагедија, када се срушио авион са фудбалерима Манчестер јунајтеда, дан након утакмице са Црвеном звездом.
06. 02. 2021. у 10:46
Најновије из рубрике

ИЗГУБИО И НАПОЛИ: Милан у сјајној утакмици савладао шампиона Италије
ДЕРБИ 5. кола Серије А одиграли су Милан и Наполи на "Сан Сиру". На крају су се радовали "росонери" који су победили са 2:1.
28. 09. 2025. у 22:57

ПАРТИЗАН ЧАСТИ НАВИЈАЧЕ: Бесплатан улаз на меч против Војводине поводом 80. рођендана клуба
ФУДБАЛСКИ клуб Партизан саопштио је вечерас да ће улаз на утакмицу против Војводине бити слободан поводом прославе 80. рођендана клуба.
28. 09. 2025. у 21:59

"БОГ НАС ЈЕ НАГРАДИО": Владан Милојевић се огласио после невероватне утакмице Црвена звезда - Раднички
УСПЕЛА је Црвена звезда у невероватној утакмици да направи преокрет и победи Раднички из Крагујевца са 2:1. Утиске после меча изнео је тренер црвено-белих Владан Милојевић.
28. 09. 2025. у 21:43

СЛЕДЕЋЕ СУ МАЂАРИЦЕ: Рукометашице Црвене звезде отписале Споно Иглс и заказале дуел са Естергомијем
ЛАГАНО до циља. Рукометашице Црвене звезде су и у другом мечу првог кола квалификација за групну фазу Лиге Европе на Бањици савладале Споно Иглс - 29:24 (15:10). Шампионке Србије су и јуче надиграле Швајцаркиње (37:23),тако да је нови дуел био само формалност.
28. 09. 2025. у 21:34
Коментари (0)