НА ЧАИРУ ИМАЈУ ЗА ЧИМЕ ДА ЖАЛЕ: Нишлије оштећене за пенал против Спартака? (ВИДЕО)

27. 02. 2021. у 19:38

ФУДБАЛЕРИ Радничког поражени су данас на Чаиру од екипе Спартака 1:0.

У доста уједначеној утакмици детаљи су решили питање победника. Стрелац јединог гола био је Нобору Шимура у 82. минуту.

Резултат је ипак могао бити много другачији након једне надасве спорне ситуације која се одиграла у 39. минуту дуела на Чаиру.

По десној страни центрирао је Никола Аксентијевић, а чини се да је у шеснаестерцу руком играо капитен гостију Немања Текијашки. Домаћи играчи тражили су пенал, али Драган Чоловић показао је да се игра настави.

Погледајте спорну ситуацију:

(НЕ)МОГУЋА МИСИЈА ЗА ПАРТИЗАН: Црно-бели ће морати да одиграју знатно боље него у Београду како би одржали наде за пласман у Лигу Европе

(НЕ)МОГУЋА МИСИЈА ЗА ПАРТИЗАН: "Црно-бели" ће морати да одиграју знатно боље него у Београду како би одржали наде за пласман у Лигу Европе

У реванш утакмици трећег кола квалификација за Лигу Европе, Партизан ће на гостовању Лугану покушати да надокнади гол заостатка из меча у Београду, у којем је швајцарски представник славио с 1:0 (20.30).

15. 08. 2024. у 07:20

ЧАК СУ И РУСИ У ШОКУ: Никола Јокић још увек слави! Страшно нам је и да претпоставимо шта ће бити ако...

ЧАК СУ И РУСИ У ШОКУ: Никола Јокић још увек слави! "Страшно нам је и да претпоставимо шта ће бити ако..."

Кошаркашка репрезентација Србије је освојила бронзу на Олимпијским играма у Паризу, а "пола дана" по њеном освајању - "орлови" су одличја и примили. И то прославили на свој начин, весело на подијуму. А такви су били и у кафани после утакмице за медаљу. Весели су били и када је та олимпијска субота прошла.

15. 08. 2024. у 16:37