ЈОЈИЋ ДОНИРАО ДРЕС У ХУМАНИТАРНЕ СВРХЕ: Фудбалер Партизана потписао део опреме за аукцију (ФОТО)
ФУДБАЛЕР Партизана Милош Јојић донирао је потписани дрес за лицитациј уопштине Стара Пазова од које ће се прикупљена средства употребити за различите иницијативе у тој општини.
ФОТО: ФК Партизан
Јојић је рођен у Старој Пазови и међу првима сеодазвао иницијативи општине.
- Милош Јојић, Пазовчанин и фудбалер ФК Партизана потписао је свој дрес са бројем 39, а овај вредан део опреме може ускоро постати баш твој! - стоји у објави локалне фондације Старе Пазове на Фејсбуку.
Препоручујемо
ПАРТИЗАН УБЕДЉИВ У ПРИЈАТЕЉСКОЈ ПРОВЕРИ: "Спаковали" пет комада Рембасу из Ресавице
27. 02. 2021. у 14:00
РАФАЛНА ПАЉБА ПАРТИЗАНА: Асанов 12. гол за "покер" црно-белих у Инђији.
26. 02. 2021. у 14:28
"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу
БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.
02. 12. 2025. у 07:30
КАКАВ ХАОС! Фудбалери упали у свлачионицу супарника и претукли их (ВИДЕО)
Најновије спортске вести су више за рубрику "црна хроника".
03. 12. 2025. у 11:15
ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио
БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.
02. 12. 2025. у 12:35
Коментари (0)