НА НОВИМ ФУНКЦИЈАМА: Обнавља се сарадња Дике и Пиксија
ГОЛМАН шампионске генерације Црвене звезде из Барија, Стеван Дика Стојановић, нови је директор фудбалске репрезентације Србије.
ФОТО: Н. Скендерија
Бивши чувар мреже Црвене звезде је велики пријатељ селектора Драгана Стојковића Пиксија.
Некадашњи саиграчи су имали одличну сарадњу у периоду када је Стојковић био председник, а Стојановић спортски директор црвено-белих.
(Спортклуб)
Препоручујемо
НОВИ СЕЛЕКТОР ИЗАБРАО САРАДНИКЕ: Уз Пиксија Коцић, Живковић... а ту је и Јапанац
22. 02. 2021. у 20:02
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу
МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.
12. 02. 2026. у 06:45
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)