ТОТЕНХЕМ САВЛАДАО ФУЛАМ: Митровић ушао са клупе, славио и Евертон

04. 03. 2021. у 21:14

НА гостовањима су вечерас славили Тотенхем и Евертон у оквиру 29. кола Премијер лиге.

EPA/EFE

Изабраници Жозеа Муриња савладали су Фулам 1:0, а до победе су дошли ауто-голом Абдула-Насира Адарабиоја у 19. минуту дуела.

Репрезентативац Србије Александар Митровић је одиграо последњих 20 минута за домаћи тим, али није успео да му помогне да избегне пораз.

На другој страни, Евертон је савладао Вест Бромвич Албион.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45