БИВШИ ГОЛМАН МАНЧЕСТЕРА: Видић је био "болесник", Дијего Кошта је мали прљави пацов

Марко Паунић
Марко Паунић

08. 03. 2021. у 12:48

БЕН Фостер, голман Вотфорда, а иначе некадашњи чувар мреже Јунајтеда је гостовао у једном подкасту у којем је одговарао на разна занимљива питања из његове каријере.

БИВШИ ГОЛМАН МАНЧЕСТЕРА: Видић је био болесник, Дијего Кошта је мали прљави пацов

Фото: EPA-EFE/ANDY RAIN

Открио је којих играча се највише плашио, ко је био ноћна мора на терену, а ко уопште није волео да тренира.

Међу играчима који су били најгори на терену, издвојио је Дијега Косту.

"Дијего Коста је баш малени прљави пацов. Увек би гунђао и гребао, повлачио дресове, никад не би противницима дао мира. Против њега ни на секунд не можеш да дођеш до даха. Сличан је био и Луис Суарез, било је ужасно играти против њега. Тукао би, гребао, све што би му пало на памет, али он је баш као и Коста прави победник. Увек желите такве играче у свом тиму, то су животиње", искрено је причао Фостер.

Фостер је за Карлоса Тевеза рекао да је био најгори играч на тренинзима и да га то уопште није занимало - он је марио само за утакмице. А онда се дотакао и других играча из Манчестер јунајтеда.

"С Ројем Кином сам био кратко, али њега сам се смртно плашио, морам да признам. Био је јако опасан лик, с њим није било пуно простора за шалу", рекао је Фостер, а онда се сетио и Видића.

"Немања Видић је био болесник. Он је био спреман главом да излети пред нечију ногу како би зауставио лопту да не уђе у гол. Да, тотални болесник", испричао је Фостер.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе