У ЗВЕЗДИ ГА СЕ И НЕ СЕЋАЈУ: Вратио се у Бразил и за полувреме дао три гола Ботафогу (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

09. 03. 2021. у 09:28

У Црвеној звезди није оставио велики траг, а у последњих шест месеци проживљава другу младост.

У ЗВЕЗДИ ГА СЕ И НЕ СЕЋАЈУ: Вратио се у Бразил и за полувреме дао три гола Ботафогу (ВИДЕО)

Фото: Н.Параушић

Бивши нападач црвено-белих, Бруно Мезенга, прошлог лета вратио се у домовину и потписао за Феровијарију, а претходне вечери постигао је хет-трик за полувреме.

Мезенга је одиграо само прво полувреме у дуелу са Ботафогом у шампионату Паулиста, али и то му је било више него довољно да постигне три гола. Први пут мрежу је затресао у 4. минуту, други гол постигао је у 21, а хет-трик је комплетирао у 44. минуту.

Мезенга је у последњих десетак дана постигао 4 гола на 3 утакмице и са 32 године показао да може да буде велики проблем за противничке одбране.

Подсећамо, Бразилац је за Црвену звезду играо пре 10 година, а између осталог у каријери је играо за Ордуспор, Легију, Акхисар, Есхишехирспор, Фламенго и Сао Каетано.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за "непријатеља Украјине", а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници

Помало невероватне вести стижу из Русије и Украјине, а тичу се српског спорта, односно спортиста и спортских радника.

23. 02. 2025. у 18:26

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе