ВАТРОМЕТ ЗА ИГРАЧЕ БАРСЕЛОНЕ: Навијачи ПСЖ-а покушали да поремете сан Каталонцима (ВИДЕО)

Часлав Вуковић

10. 03. 2021. у 15:48

ФУДБАЛЕРИ Пари Сен Жермена вечерас од 21 сат дочекују Барселону у реванш мечу осмине финала Лиге шампиона. Навијачи шампиона Француске потрудили су се да гости немају добар сан.

ВАТРОМЕТ ЗА ИГРАЧЕ БАРСЕЛОНЕ: Навијачи ПСЖ-а покушали да поремете сан Каталонцима (ВИДЕО)

ФОТО: АП

Наиме, навијачи ПСЖ-а су у четири сата иза поноћи дошли на идеју да направе ватромет у близини хотела где је смештена експедиција каталонског клуба. Било је бучно, но да ли је сметало играчима Роналда Кумана није познато.

Овакви пефрорманси су постали редовни последњих година, али често нису давали резултате.

Можда се поједини навијачи клуба из Париза плаше онога што се десило 2017. године када је Барса након пораза у првој утакмици од 4:0 у реваншу славила са 6:1 на свом терену и прошла даље.

Ипак, сада су нека друга времена и Каталонци ће тешко поновити тај подвиг, но да сачекамо крај утакмице и видимо ко ће се пласирати у четвртфинале.

Подсетимо, у првој утакмици ових ривала ПСЖ је убедљиво славио у Шпанији са 4:1.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.

02. 12. 2025. у 19:33

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе