ДЕРБИ СЕВЕРНОГ ЛОНДОНА: Арсенал славио, Ламела постигао голчину па поцрвенео (ВИДЕО)

ФУДБАЛЕРИ Арсенала савладали су градског ривала Тотенхем у дербију 30. кола Премијер лиге.

ДЕРБИ СЕВЕРНОГ ЛОНДОНА: Арсенал славио, Ламела постигао голчину па поцрвенео (ВИДЕО)

EPA/EFE

Голове за Арсенал постигли су Одегар у 44. и Лаказет у 64. минуту из пенала који је сам изборио. Гол за тотенхем постигао је Ламела у 33. минуту. Било је то право ремек дело Аргентинца који је у игру ушао 15 минута раније уместо повређеног Сона.

Аргентинац је касније покварио утисак кад је средином другог полувремена искључен из игре због два жута картона.

Идеалну шансу за изједначење пропустили су петлови у 90. минуту кад је Кејн погодио стативу из слободног ударца, а ма одбијену лопту натрчао Алдервирелд, али је његовшут главом зауставио дефанзивац тобџија Габријел.

Имао је најбољи фудбалер Тотенхема и Енглеске јоп једну прилику у петом минуту зауставног времена, али је шутирао преко гола.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

РОНАЛДО НА УДАРУ КРИТИКА: Португал мора да се искупи против дебитанта на Мундијалу и оствари преко потребну победу

После неочекиваног ремија против ДР Конга на старту Светског првенства, Португал ће у другом колу групе "К" против Узбекистана на "НРГ стадиону" у Хјустону тражити прву победу која би значила велики корак ка нокаут фази.

23. 06. 2026. у 06:30

Меси питао хрватског фудбалера: ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН, он каже: Угасио сам га!

Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"

СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.

23. 06. 2026. у 16:05

Коментари (0)

КНЕЖЕВИЋ ПОСЛЕ НОВОГ УДАРА ЗАГРЕБА НА ЦРНУ ГОРУ: Протерати амбасадора Хрватске још данас!