ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Реал "разбио Аталанту, Манчестер сити сигуран против Борусије (ВИДЕО)

А. Илић

16. 03. 2021. у 20:32 >> 21:46

ЛИГА шампиона нам је донела вечерас занимљиве реванш мечеве. У Мадриду је Реал савладао Аталанту 3:1, а док је је на пушкаш Арени Манчестер Сити савладао Борусију Менхенгладбах 2:0.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Реал разбио Аталанту, Манчестер сити сигуран против Борусије (ВИДЕО)

Аталанта је одлично започела меч на стадиону "Алфредо ди Стефано". Луис Муриел је добро проиграо Госенса у 3. минуту, а овај не успева добро да захвати лопту.

Реал је тек после 12 минута успео да успостави контролу, а домаћи у 26. минуту имају прву праву шансу. Винисијус вуче по десној страни, шаље до Бенземе који му враћа лопту. Шутира Бразилац, али бива изблокиран.

Право ниоткуда долази Реал до вођства у 34. минуту. Лоше је испуцао Спортијело, погодио је Луку Модрића, који излази пред голмана гостију, ипак, одлучује да проигра усамљеног Бензему за 1:0.

Велику шансу Реал је имао и у 52. минуту. Винисијус је кренуо са своје половине, одиграо је са Мендијем, прошао неколико фудбалера Аталанте, потом је изашао пред голмана и када је требало да одабере страну у коју да шутира, послао је лопту крај гола!

Шест минута касније Бразилац се изборио за пенал. Најстрожу казну реализовао је Серхио Рамос.

Луис Муриел је у 83. минуту погодио сјајно из прекида, а неколико минута касније Марко Асенсио поставио је коначних 3:1.

У другом мечу Манчестер Сити славио је са 2:0, први гол био је право ремек дело. Постигао га је Кевин Де Брујне у 12. минуту, шест минута касније Илкај Гундоган поставио је коначних 2:0.

РЕАЛ МАДРИД - АТАЛАНТА  3:1 (1:0)
(Бензема 34', Рамос 60', Асенсио 85 - Муриел 83) (први меч 1:0)

Судија Дани Макели (Холандија)

Реал Мадрид: Куртоа - Начо, Рамос (Едер Милитао од 64.), Варане, Менди - Валверде, Крос, Модрић - Лукас Вазкез Бензема, Винићијус (Родриго од 69.).

Атланта: Спортиело - Ђимшити, Ромеро, Толои - Госенс, Пресина (Калдара од 84.) , Де Рун, Мајхел, Маливски, Пашалић (Запата од 46.) - Муриел (Миранчук од 84.)

КРАЈ ДРУГОГ ПОЛУВРЕМЕНА. РЕАЛ МАДРИД - АТАЛАНТА 3:1 - МАНЧЕСТЕР СИТИ - БОРУСИЈА МЕНХЕНГЛАДБАХ 2:0

90+2. МИНУТ - Родриго је опробао шут, одлично се брани Аталанта.

85. МИНУТ - Одмах је са друге стране одговорио Марко Асенсио. Те је дефинитивно угасио сваку наду Аталанте да може до преокрета. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

83. МИНУТ - ГОЛ АТАЛАНТА - Луис Муријел је фантастично извео прекид. Шутирао је под пречку, а Куртоа не успева да спречи лопту да уђе у гол. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

75. МИНУТ - Дуван Запата се нашао у великој шанси. Шутирао је из шеснаестерца, заиста одлична реакција Тиба Куртое. Родриго одмах покушава на другиј страни био је непрецизан.

67. МИНУТ - ВЕЛИКА ШАНСА ЗА РЕАЛ - Тукао је главом Карим Бензема, прво је одбранио Спортиело, одбила се лопта до Француза који је поново главом покушао, овог пута погађа стативу

66. МИНУТ - Опробао је уцарац Запата, одлично реагује Куртоа.

60. МИНУТ - ГОЛ РЕАЛ МАДРИД - Сигуран је са "беле тачке" био Серхио Рамос.

58. ПЕНАЛ ЗА РЕАЛ. Толои је саплео Жуниора који је изборио пенал за Реал и на тај начин искупио се за претходни промашај.

52. МИНУТ - НЕВЕРОВАТАН ПРОМАШАЈ ВИНИСИЈУСА! Винисијус је кренуо са своје половине, одиграо је са Мендијем, прошао једног, другог, треће, потом и четвртог играча Аталанте, изашао пред голмана Аталанте и када је требало да одабере страну у коју да шутира, послао је лопту крај гола!

51. МИНУТ - Покушао је Дуван Запата у шеснаестерцу ривала, чувао га је Рамос, лопта на крају у рукама Куртое.

49. МИНУТ - Комбинују фудбалери реала на половини ривала. На крају су и прекомбиновали, лопта за Аталанту.

48. МИНУТ - Доста спорији ритам игре на почетку другог полувремена.

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Реал Мадрид - Аталанта 1:0 / Манчестер сити - Борусија Менхенгладбах 2:0

42. МИНУТ - Помало је себичан био Малиновски, шутирао је из велике удаљености, далеко од гола Тиба Куртое.

34. МИНУТ - ГОЛ РЕАЛ МАДРИД - Велика грешка голмана Аталанте Спортијела који је лоше испуцао лопту до Модрића. Изашао је Ромеро у покушају да блокира, а Хрват шаље до Карима Безнеме за 1:0! ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

26. МИНУТ - ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА РЕАЛ - Винисијус повукао по десној страни. Додао до Бенземе, који му одмах враћа лопту. Винисијус покушава са десетак метара, али Ђимшити блокира покушај Бразилца.

18. МИНУТ - ГОЛ МАНЧЕСТЕР СИТИ - Фил Фоден вуче контру Ситија, послао је одличну лопту између двојице противничких играча на "ногу" Илкају Гундогану, а он шутира и дуплира предност Ситија. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

18. МИНУТ - Реал се преселио на половину Аталанте. Винисијус шаље по левој страни добру лопту, али Пашалић реагује и отклања опасност.

12. МИНУТ - ГОЛ МАНЧЕСТЕР СИТИ - Дозволили су играчима Ситија фудбалери Борусије превише простора, лопта долази до Кевина Де Брујнеа, који фантастично шутира са преко 20 метара право под пречку Сомера! ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

12. МИНУТ - Муријел шаље одлично за Пашалића, он излази иза леђа одбране. Добро на крају реагује Рамос који шаље лопту у корнер.

7. МИНУТ - Аталанта није дошла у мадрид да се брани, контрола у уводним тренуцима у ногама Аталанте.

3. МИНУТ - Луис Муриел шаље одличну лопту за Робин Госенса, који није добро захвати лопту

1. МИНУТ - Меч у Мадриду је почео.

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13