САДА ЈЕ ДЕФИНИТИВНО: Радоњић напушта Марсеј, сели се у Бундеслигу
17. 03. 2021. у 18:32
СРПСКИ репрезентативац Немања Радоњић по свему судећи више неће играти за Олимпик из Марсеја.
Повезане вести
ФИФА УВОДИ СУПЕР ВАР: Уз помоћ вештачке интелигенције одлуке о офсајду би се доносиле у секунди
ПОВЛАЧЕЊЕ линија и предуге паузе пре него што судија добије потврду да ли је играч био у офсајду или не, пре постизања гола, врло брзо би могле да постану прошлост.
17. 03. 2021. у 18:00
ОСТАВИО ЈЕ САИГРАЧЕ У ШОКУ: "Он је светски рекордер, сваког дана је радио оне ствари са три или четири девојке"
Бивши италијански фудбалер Данијеле Адани током гостовања у емисији легендарног сународника Кристијана Вијерија присетио се периода у Фјорентини када је један његов саиграч био толико исцрпљен и то због с*ксуалних односа?!
17. 03. 2021. у 17:37
ТАЈ ЛУДИ ФУДБАЛ: Играч ударио судију, он прекинуо меч, потом је бежао по паркингу (ВИДЕО)
УВЕК када помислимо да нас у фудбалу не може ништа изненадити, појави се нешто ново.
17. 03. 2021. у 16:59
РЕКОНСТРУКЦИЈА ЈУВЕНТУСА: Буфон још једну годину, Кјелини иде у пензију
КАПИТЕН фудбалског клуба Јувентус Ђорђо Кјелини могао би да заврши каријеру на крају сезоне, пренели су данас италијански медији.
17. 03. 2021. у 16:46
КАКАВ ОТАЦ, ТАКАВ СИН: Мајсторија Александра Станковића у дресу Србије (ВИДЕО)
ДОБРА провера, одлично издање и сјајан резултат млађе кадетске (У16- генерација 2005.) репрезентације у мечу са Румунијом - 3:0 (2:0).
17. 03. 2021. у 16:41
СКАНДАЛ ТРЕСЕ БИХ: Сумња се да је Мисимовић наместио жреб Купа
ИАКО је пре неколико дана скупштина ФСБиХ одржана пред педесетак особа, жреб полуфиналних парова купа протекао је без представника клубова
17. 03. 2021. у 15:35
Најновије из рубрике
СРБИНУ СЕ ДИВИ ЦЕЛА ИТАЛИЈА! Голман Вања Милинковић Савић и дао гол, и одбранио пенал, и одвео Наполи у четвртфинале Купа!
Фудбалери Наполија пласирали су се у четвртфинале Купа Италије, пошто су вечерас савладали Каљари резултатом 1:1- 9:8 пеналима.
03. 12. 2025. у 20:51
РОНАЛДО СЕ ЖЕНИ - И НЕ САМО ТО: Кристијано се враћа у Мадрид, откривени невероватни детаљи!
Најновије вести из света фудбала спадају у - пословне, али и свечене.
03. 12. 2025. у 20:30
ПАО ПАРТИЗАН ПРЕД ЊИМА, ПАО ЈОШ ЈЕДАН СУПЕРЛИГАШ! Фудбалери Мачве харају у Купу Србије!
Фудбалери Мачве пласирали су се у четвртфинале Купа Србије, пошто су вечерас у осмини финала савладали ИМТ резултатом 1:1 - пеналима 2:1.
03. 12. 2025. у 20:01
КАКАВ ПОТЕЗ! Ево шта је Немања Радоњић урадио након што га је Звезда одстранила из такмичарског тима
Најновије вести из ФК Црвена звезда прилично су бурне.
03. 12. 2025. у 19:35
ПОСЛЕ МЕСЕЦ ДАНА ЗАВРШЕНА НАЈТУЖНИЈА УТАКМИЦА У СРБИЈИ: Ево шта се данас десило у Лучанима, на мечу на коме је умро тренер Радничког Жижовић
Фудбалску јавност дубоко је потресла вест да је 3. новембра 2025. шеф стручног штаба Радничког из Крагујевца 1923, Младен Жижовић, преминуо током утакмице 14. кола Суперлиге Србије која је играна у Лучанима између његовог клуба и домаће Младости. Тачно месец дана касније, тај меч је настављен.
03. 12. 2025. у 19:05
Коментари (0)