ВАЗУРА НАЈАВИО - ИСПУЊЕНО: Миљеник партизановаца парафирао нови уговор! "Стрпљен спашен" (ФОТО)
НАЈАВИО је генерални директор Партизана Милош Вазура јуче да нас чекају нови потписи у наредним данима, то је одмах кренуло да се остварује.

ФОТО: ФК Партизан
Нови уговор са Партизаном потписао је искусни штопер и један од миљеника навијача Бојан Остојић.
Тридесетседмогодишwи штопер је потписао уговор на још годину дана.
Каријеру је почео у Севојну, потом је наступао за Слободу из Ужица, БАСК, Нови Пазар, Вождовац и Чукарички. Претходне четири године наступа за Партизан.
- Бити лојалан клубу и спреман да у сваком тренутку одговориш захтевима тренера и институције какав је ФК Партизан је оно што се увек и свуда највише вреднује. Стога ми је посебно драго што смо данас продужили уговор са Бојаном Остојићем, који је у клубу већ пет година и који зна како се носи и колико је тежак дрес Партизана. Зато му још једном искрено честитам и желим пуно успеха у години која је пред њим - рекао је генерални директор ФК Партизан г. Милош Вазура.
- Морам признати да је и за мене било велико изненађење. Не могу да кажем да се нисам негде потајно надао, али био сам свестан да сам већ доста дуго у Партизану, да долазе и други играчи и да је то у фудбалу неки нормалан процес. Стога ми је овај уговор још дражи, јер је дошао на иницијативу шефа Станојевића који важи за суровог професионалца, који из сваког играча извлачи максимум и за кога је једина мера искључиво рад, однос на терену и професионални однос према екипи. Захвалан сам њему и људима из клуба на поверењу које ми је указано.
Имао је једно обећање за навијаче.
- Оно што сигурно могу да обећам је да ћу, кад год то буде одлучио, бити ту за њега, за тим и терен, баш као и до сада.
Остојић се на крају осврнуо на свој почетак у Хумској.
Направићу дигресију, по доласку Марка Николића нисам играо у почетку, па смо касније освојили дуплу круну, а и шеф Милошевић ме је рехабилитовао, па смо донели трофеј Купа! Нека буде по добром и по Божијем закону и ја сам пресрећан. А што се тиче утакмица које памтим, управо тај Куп и утакмица у Новом Саду када сам дао гол Војводини и када ми се, управо тада, родила ћерка Викторија! У мом случају заиста важи „стрпљен-спашен, каже Остојић.
Препоручујемо

ЗВЕЗДА НАПРЕДОВАЛА НА ВЕЧНОЈ ЛИСТИ: Црвено-бели престигли Лион и Ренџерс
19. 03. 2021. у 08:25

ВАЗУРА ЗАДОВОЉАН РЕЗУЛТАТИМА: Најавио нове уговоре за фудбалере Партизана
18. 03. 2021. у 16:31

ЗДЈЕЛАР ОСТАЈЕ ЦРНО-БЕЛИ: Партизан продужио уговор са светским прваком (ФОТО)
18. 03. 2021. у 14:27

СТАНОЈЕВИЋ ЉУТ КАО РИС: Тренер Партизана суспендована четворицу играча
17. 03. 2021. у 16:28

ПОДЕЛА БОДОВА У "ГРАДУ ЉУБАВИ": Реми је по мери оба вечерашња ривала
ПОСЛЕДЊИ меч данашњег програма Серије А одиграће Верона и Каљари који се састају на "Бентегодију" од 20 часова и 45 минута.
28. 04. 2025. у 12:22

"КАО У ВРЕМЕ ПАНДЕМИЈЕ, САМО БЕЗ МАСКИ!" "Пола Европе" не може да верује шта се дешава због нестанка струје (ФОТО)
Досад незабележене сцене дешавају се у значајном делу Европе због нестанка струје услед ког пате Шпанија, Португал и Француска.
28. 04. 2025. у 18:18

НИ ЛАУШ НИЈЕ ПРИМЕТИО ДО КРАЈА СНИМАЊА: Најлуђа грешка из "Боја на Косову"
ЛАУШЕВИЋ је о снимању филма "Бој на Косову" писао у књизи "Година прође, дан никад".
28. 04. 2025. у 10:32
Коментари (0)