АЈНТРАХТ РАЗБИО РИВАЛА Гол и асистенција Костића

Ђ. С.

20. 03. 2021. у 21:18

ПО "покер" голова у првом, па одрађивање посла у другом полувремену, све као производ стечене предности. На идентичан начин су Ајнтрахт против Унион Берлина (5:2) и Бајерн против Штутгарта (4:0) стигли до победа у 26. рунди Бундеслиге и наставили походе на место у Лиги шампиона или титулу, сходно амбицијама.

АЈНТРАХТ РАЗБИО РИВАЛА Гол и асистенција Костића

Foto AP

Разлика је само у томе што је у Франкфурту и домаћин капитулирао два пута до одласка на одмор, па је кладионичарским жаргоном, "шест плус" дошло већ на полувремену.

За Ајнтрахт је од првог минута играо и Лука Јовић, али није успео да се упише у стрелце.

Зато јесте Филип Костић, који од новогодишњих празника игра можда и полусезону каријере, а госте из Берлина је испратио голом и 12. асистенцијом у досадашњем делу првенства, што га чини другим најбољим додавачем Бундеслиге иза Томаса Милера који их има 14.

Што се тиче баварске машинерије, они су у 12. минуту остали без искљученог Алфонса Дејвиса, али то не да се није осетило, него је питање колико би Штутгарт примио да су остали комплетни. Овако се маестрални Роберт Левандовски задовољио "само" хет-триком у првом полувремену, док је коначном збиру допринео и Серж Гнабри.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!

РУСИЈА ОВО НИЈЕ НИ САЊАЛА: Нове санкције су је згрозиле!

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив, прилично су разбеснеле Русе.

14. 05. 2025. у 12:26

Коментари (0)

ЗАВРШЕНА ОБНОВА МАЛИХ ХЕ „ВУЧЈЕ“ И „ЈЕЛАШНИЦА“