ОГЛАСИО СЕ ФСС: Пантелић обавља дужност до избора новог председника
ЗАМЕНИК председника Марко Пантелић обављаће дужност председника, након што је Славиша Кокеза поднео оставку, до избора новог првог човека организације, саопштено је из Фудбалског савеза Србије (ФСС).
ФОТО: ФСС
"ФСС обавештава јавност да је Славиша Кокеза поднео оставку на место председника Савеза. У складу са чланом 49 и чланом 50 Статута ФС С, заменик председника Марко Пантелић обављаће дужност председника до избора новог председника ФС С", наводи се у саопштењу.
Такође, на основу члана 46 став 2 Статута, заменик председника ће заказати седницу Извршног одбора у првом расположивом термину, након утакмица квалификација за СП 2022, како би биле донете одговарајуће одлуке о даљим корацима у раду Фудбалског савеза Србије.
Препоручујемо
КЛУПА СРБИЈЕ ЗА РОЂЕНДАН: Драган Стојковић званично постављен за селектора Србије!
03. 03. 2021. у 22:43 >> 22:43
ЕВРОЛИГА: Звезда до битне победе, Панатинаикосу велики дерби...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
06. 03. 2026. у 12:44 >> 12:44
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 16:52
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)