ЗВЕЗДА МИСЛИ НА БУДУЋНОСТ: Млади нападач продужио уговор са црвено-белима
ТАЛЕНТОВАНИ нападач рођен 2004. године - Марко Лазетић продужио је уговор на још три године са Црвеном звездом за коју је крајем новембра прошле године дебитовао.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Лазетић који важи за једног од најталентованијих фудбалера у региону и о чијем потенцијалу сведочи чињеница да је са 16 година заиграо за сениорску екипу Црвене звезде и тиме постао седми најмлађи дебитант, продужетком сарадње показао је да своју будућност види у клубу из Љутице Богдана. Са друге стране црвено-бели су овим потезом демонстрирали да се уздају у фудбалере који су стасали у њиховој Омладинској школи.
Нови уговор младог нападача и шампиона Србије важи до 2024. године.
- Заиста сам пресрећан и веома ми је драго што клуб верује у мене. Надам се да ћу оправдати поверење добрим играма у црвено-белом дресу. Радује ме чињеница да ћу једног дана заиграти на пуној "Маракани" и бити у прилици да испуним дечачки сан сваког навијача нашег великог клуба – рекао је Лазетић.
Нападач је актуелну сезону почео у омладинској екипи црвено-белих коју са клупе предводи Марко Неђић и упркос проблему са повредом забележио седам наступа и постигао два гола. Током зимске паузе појачао је сениорску екипу Звездиног развојног тима Графичара заједно са још тројицом "класића" и брзо се усталио у "срцу" напада чете Радомира Коковића.
- Искуство које тренутно стичем играјући за први тим Графичара ми веома помаже, јер је велика разлика између омладинског и сениорског фудбала. Из утакмице у утакмицу све више напредујем, што могу да приметим, а ускоро се надам да ћу добити прилику у Црвеној звезди. Мој сан, који ће се надам се остварити, је да будем најбољи стрелац Звезде и од тога никад не одступам – закључио је Лазетић.
Дејан Станковић је дао Лазетићу прилику да дебитује за први тим на првенствној утакмици против Рада.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ФАЛКО ИМАО СМРТНИ СЛУЧАЈ: Звездин везиста се емотивним речима опростио од члана породице
24. 03. 2021. у 18:24
ЕРАКОВИЋ: Недостају ми утакмице и тренинзи, надам се да ћу из овога изаћи јачи
24. 03. 2021. у 16:16
ЗБОГ ТОГА ЈЕ НОСИО НАДИМАК ГРОФ: Бивши тренер Звезде плаћао играче из свог џепа
23. 03. 2021. у 21:43
ПРЕДАХ ЗА ДУПЛУ КРУНУ: Тренер Црвене звезде дао играчима заслужен одмор
21. 03. 2021. у 20:22
ЈОКИЋ РЕДОВНО ДОМИНИРА ПРОТИВ САКРАМЕНТА: Кингси постају омиљени противник најбољем кошаркашу данашњице
СРБИН је невероватно отворио сезону, а ново доминанто издање најбољег кошаркаша света очекујемо на вечерашњем сусрету Денвера и Сакрамента који се састају у "Голден 1 центру" пет сати после поноћи.
11. 11. 2025. у 13:00
СКАНДАЛ У БЕОГРАДУ: Дете прегажено у стампеду због туче српских навијача (ВИДЕО)
Сраман догађај потресао је српски фудбал, а најновије вести из њега - прилично су узнемириле све љубитеље "најважније споредне ствари на свету".
10. 11. 2025. у 15:20
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)