САСТАВИ: Пикси са два нападача излази на мегдан Португалу

Часлав Вуковић

27. 03. 2021. у 19:24

ФУДБАЛСКА репрезентација Србије дочекује Португал од 20.45 у 2. колу квалификација за Мундијал у Катару 2022. године. Познати су и састави за које су се одлучила двојица селектора.

САСТАВИ: Пикси са два нападача излази на мегдан Португалу

FOTO: M. Vukadinović

Драган Стојковић Пикси је измено тим у односу на меч са Ирском, баш као и његов колега Фернандо Сантош.

Састави тимова:

Србија: Дмитровић - Миленковић, Митровић, Павловић - Лазовић, Костић, Гудељ, Милинковић-Савић, Тадић - Влаховић, Митровић.

Португалија: Лопез - Кансело, Дијас, Фонте, Седрик, - Оливеира, Фернандеш, Данило - Б. Силва, Жота, Роналдо.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио

АМЕРИ НЕ МОГУ ДА ВЕРУЈУ! Ево шта је Никола Јокић управо урадио

Денвер нагетс и Оклахома сити тандер састаил су се у полуфиналу Западне конференције НБА плеј-офа, а иако Никола Јокић са саиграчима није успео да у мајсторици надигра ривале, остварио је нешто невероватно.

19. 05. 2025. у 22:45

Коментари (1)

ЕНДИ МАРИ НА НОВОМ ЗАДАТКУ: Ево чиме ће се сада бави Британац