БОЉЕ ДА ИХ НАЂЕ ПОЛИЦИЈА НЕГО ШЕШЕЉ: Хулигани кукавички оштетили просторије СРС
23. 06. 2026. у 16:41
23. 06. 2026. у 16:41
22. 06. 2026. у 22:47
22. 06. 2026. у 17:08
23. 06. 2026. у 16:05
23. 06. 2026. у 10:49
Bracan
28.03.2021. 11:10
Nije ušla više od pola metra, u pravu je. Nego, da je gol bio njihov sad ne bi mogli da živimo od žalopojki.
xxx
28.03.2021. 12:19
Tako je mladiću a evo ja i ceo komšiluk smo se *potresli* zbog Ronalda.