ПОЈАВИЛЕ СЕ ПРВЕ СЛИКЕ МИОЧИЋА ИЗ БОЛНИЦЕ: Навијачи могу да одахну (ФОТО)
АМЕРИКАНАЦ хрватског порекла није присуствовао конференцији након борбе већ је превежен на ЦТ главе.
Фото: Принтскрин
Сада већ бивши шампион тешке категорија ММА, Стипе Миочић, доживео је тежак нокаут против Франсиса "Предатора" Нгануа, у њиховој другој борби.
Американац хрватског порекла није присуствовао конференцији након борбе са Франсисом Нгануом где је требао бити и где су га сви очекивали.
- Све је у најбољем реду, он је и даље мој херој - написала је Мери уз приложену фотографију.
Препоручујемо
КО ЈЕ ОВДЕ ПОБЕДИО? Француз се радује победи противника и то му није први пут (ВИДЕО)
28. 03. 2021. у 16:41
БИВШИ ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА ИМА НОВИ КЛУБ: Каријеру наставља у Казахстану
28. 03. 2021. у 15:19
НЕМАЈУ ОДГОВОР ЗА ЈОКИЋА: Никси "немоћни" против најбољег кошаркаша данашњице
ВЕЧЕРАС нас очекује дуел између Нагетса и Никса који се састају у "Бол арени" три сата после поноћи.
06. 03. 2026. у 14:30
ЗАПАД У НЕВЕРИЦИ, ТРАМП У ШОКУ! Ево шта су Турци управо урадили због напада Американаца и Израела на Иран
Након што су Сједињене Америчке Државе и Израел ивршили напад на Иран, па изазвали одговор у виду ракета и дронова по околним земљама у којима су америчке војне базе, десила се једна потпуно несвакидашња ствар.
06. 03. 2026. у 22:52
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)