МАНЧИНИ О ЕП: Лиценца за 26 играча

Марко Паунић
Марко Паунић

30. 03. 2021. у 17:34

РОБЕРТО Манчини, селектор Италије, предложио је да на предстојећем ЕП (11. јун - 12. јул) буде повећан број лиценцираних играча, због неизвесне ситуације са вирусом корона.

МАНЧИНИ О ЕП: Лиценца за 26 играча

Фото: EPA-EFE/PAOLO MAGNI

- Било би добро са 23 повећати број на 25 или 26. Шта ако неко буде позитиван на вирус корона? Било би тешко позвати другог играча, сви ће бити на одмору. Ако УЕФА донесе такву одлуку, ја ћу је подржати - рекао је Манчини.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето

ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето

МИЛАН гостује Пизи у 25. колу Серије А. Домаћин је други отпозади са малим изгледима за опстанак, док су "росонери" све даље од првог места које држи њихов градски ривал Интер.

13. 02. 2026. у 09:22

Коментари (0)

МЕРКУР ИМ СТВАРА ИЗВАНРЕДНЕ ПРИЛИКЕ: Талас снажне енергије доноси обиље и срећу за ова четири хороскопска знака