МИТРОГОЛ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Нападач "орлова" начео Азербејџан (ВИДЕО)
ОДЛИЧНО је Србија отворила утакмица, пошто је брзо успела да сломи отпор тврдог Азербејжана.
FOTO: M. Vukadinović
Играо се 16. минут када је Александар Митровић постигао погодак, 40. у дресу "орлова" и четврти гол у овим квалификацијама.
Искористио је додавање Тадића, ушао са леве стране у средину и ударцем у даљи угао затресао мрежу ривала.
Гол нападача Фулама можете да погледате ОВДЕ!
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
МИТРОВИЋ ХЕРОЈ СРБИЈЕ: "Орлови" прегрмели Азербејџан и наставили сјајан низ (ВИДЕО)
30. 03. 2021. у 17:10 >> 19:52
КРИЗА ГРАЂАНА, ШАНСА ЗА НОРВЕЖАНЕ: Рањена звер стиже на север Европе
ПРЕДСТОЈЕЋИ дуел у Лиги шампиона између Бодо Глима и Манчестер ситија на „Аспмира” стадиону доноси занимљив окршај екипа које се налазе у потпуно различитим формама и такмичарским ситуацијама.
20. 01. 2026. у 08:24 >> 10:05
ДОНАЛД ТРАМП И ЦЕЛА АМЕРИКА У ШОКУ: Ни Србин није спречио најневероватнију спортску сензацију свих времена
Замислите да од рођења навијате за Звезду или Партизан, да сте притом рођени на Аутокоманди, да сте поред стадиона вољеног клуба и одрастали, гледали га и навијали за њега свим срцем, али да вољени клуб није хтео ни да вас погледа, чак ни да пристане да волонтирате у њему. Нешто слично се десило једном момку о коме данас прича цела Америка. А чак ни Србин који је чудо направио - није успео да га спречи у томе. И то пред очима целе нације, а и Доналда Трампа, америчког председника, у ложи.
20. 01. 2026. у 16:16
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)