ЛАЗОВИЋ МЕЊА КЛУБ, АЛИ НЕ И ДРЖАВУ: Србин напушта Верону, тренер који га жели одлично га познаје и идеалан је за његов систем
СРБИЈА је одлично почела квалификације за Мундијал, а део националног тима био је Дарко Лазовић за кога се интересује све више клубова из Италије.
Фото: EPA-EFE/ EMANUELE PENNACCHIO
Мало је вероватно да ће брзоноги играч остати у Верони, али по свему судећи неће променити државу јер желе да га доведу неке екипе са "чизме".
Наводно је Аталанта полазала озбиљно интересовање да на лето доведе Лазовића који би додатно појачао конкуренцију у овој сјајној екипи.
Медији блиски клубу из Бергама наводе да тренер Ђанпјеро Гасперини жели да поново сарађује са Лазовићем, као што је то био случај у Верони.
Један од разлога зашто овај 63-годишњи стручњак жели Србина у свом тиму је тај што се он одлично уклапа у његов систем са три дефанзивца и два офанзивна бека.
Лазовић је у Верони један од најплаћенијих играча и његова годишња примања износе 600.000 евра, а међу клубовима који су заинтересовани за њега, претходних недеља могла су се чути имена Лација и Фиорентине.
Остаје да се види где ће бивши играч Црвене звезде наставити каријере, али како сада ствари стоје остаће у Италији, само је питање у ком клубу ће играти.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
ФСС ДОБИЈА ПРЕДСЕДНИКА: Човек из КК Црвена звезда седа на чело српског фудбала?
31. 03. 2021. у 11:46
"ТРИ МЕЧА - ДЕВЕТ БОДОВА": Тренер Португала уписао победу против Србије
31. 03. 2021. у 11:03
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)