ЛУДИЛО У ЛУЧАНИМА: Раднички понижен од Младости, славили и ТСЦ и Војводина "нула" на "крову"

02. 04. 2021. у 18:51

ОДИГРАНЕ су четири дуела 29. кола Суперлиге Србије. Најзанимљивије је било у Лучанима.

ЛУДИЛО У ЛУЧАНИМА: Раднички понижен од Младости, славили и ТСЦ и Војводина нула на крову

Након првог полувремена у коме голова није било, уследила је голеада у других 45 минута.

Прво је Милан Бојовић у 62. минуту донео предност Младости из Лучана, да би само девет минута исти играч увећао предност свог тима.

Није дуго мировала мрежа Боривоја Ристића, већ у 74. минуту Лазар Јовановић поново  тресе мрежу, а поново је Јовановић био кобан по Нишлије у 84. минуту.

Вељко Трифуновић је постигао једини гол за Раднички два минута раније.

ТСЦ је у дербију Војовдине савладао Пролетер са 2:0, први гол постигао је Михајло Бањац у 33. минуту. Други гол постигнут је у 89. минуту, а стрелац је био Ненад Лукић

Истим резултатом славила је и Војводина, а једини гол постигао је Момчило Мркаић у 67. минуту. Меч на стадиону Вождовца између истоименог клуба и Мачве завршен је без голова.

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13