УБЕДЉИВА УВЕРТИРА ПРЕД ДЕРБИ: Партизан "разбио" Металац у Хумској (ВИДЕО)

А. Илић

03. 04. 2021. у 18:06 >> 19:53

ФУДБАЛЕРИ Партизана спремно дочекују "вечити дерби". Славили су против Металца из Горњег Милановца 3:0.

УБЕДЉИВА УВЕРТИРА ПРЕД ДЕРБИ: Партизан разбио Металац у Хумској (ВИДЕО)

90Имао је неколико прилика Партизан да савлада голмана гостију Пулетића у првом полуврмену.

Прво је много чекао Марковић, потом је блокиран Асано, да би неколико напада касније Холендер показао несебичност у два на један ситуацији покушавши да проигра Марковића који је био у офсајду у изгледној прилици црно-белих.

Ипак, до полувремена Сејдуба Сума успева да затресе мрежу. Оборен је Марковић од стране Бојана Млађовића у шеснаестерцу, Сума је извео најстрожу казну за 1:0.

У другом полувремену Партизану је требало свега неколико минута да реши питање победника. Прво је Јојић искористио грешку домаћег тима за 2:0, у 54. минуту, да би Лазар Марковић у 58. минуту затресао мрежу на проигравање Миљковића.

Партизан у среду од 18 часова иде на мегдан Црвеној звезди у 163. вечитом дербију.

Партизан - Металац 3:0

(Сума 44'п, Јојић 54', Марковић 58')

Стадион: Партизана

Судија: Данило Грујић

ПАРТИЗАН: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Остојић, Обрадовић (Урошевић од 66.) – Здјелар (Шћекић од 61.), Јојић – Марковић (Стевановић од 61.), Сума (Павловић од 66), Јовић (Асано од 46.) – Холендер.

МЕТАЛАЦ: Пулетић – Влалукин, Рогач, Пецељ (Грбовић од 59.) , Васиљевић – Крајишник – Цветковић, Максимовић (Јокић од 59.), Зоћевић (Кокир од 59.), Млађовић – Катанић.

Ток дешавања из Хумске пратите на нашем сајту у наставку текста

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

90. МИНУТ - Меч је завршен заслуженом победом црно-белих који су током већег дела меча контролисали игру.

85. МИНУТ - Партизан је овај меч већ архивирао, не желе црно-бели превише да ризикују при овом резултату јер их већ у среду чека дерби.

77. МИНУТ - Период напада црно-велих недостаје само завршница. Пробао је Стевановић, а пре тога и Асано. Ипак добро реагује одбрана.

65. МИНУТ - Уследио је пад ритма након последњег гола Партизана.

58. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Лазар Марковић користи проигравање Миљковића и наставља своју голгетерску серију.

54. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Користи Јојић грешку металца и рутински доноси 2:0 Партизану.

51. МИНУТ - Рогач греши, Сума шутира, а Пулетић сигурно хвата лопту.

47. МИНУТ - Влалукин је опробао ударац, далеко од гола.

46. МИНУТ - Видно је да је Такумо Асано уласком унео енергију у напад Партизана. Ипак, успева одбрана да реагује пре него

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Партизан је био бољи ривал, имали су црно-бели неколико добрих прилика, али до гола су дошли тек у завршници.

44. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Сума је био сигуран, лопта у једну, а Пулетић у другу страну.

43. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА ПАРТИЗАН - Сада се Марковић нашао у продору, оборио га је Бојан Млађовић. Грујић показује на "белу тачку". Чини се да је био непотребан старт пошто је фудбалер Партизана већ упутио центаршут.

42. МИНУТ - Жути картон добио је због приговора Лазар Марковић, црно-бели тражили једанаестерац.

40. МИНУТ - Шутирао је Јовић на проигравање Суме, блокирао је Влалукин - корнер за Партизан.

35. МИНУТ - Опробао је ударац и Крајишник, поново сигуран Стојковић.

33. МИНУТ - Марковић одлично подиже за Јовића, а њему је мало фалило да затресе мрежу.

31. MИНУТ - Максимовић је опробао шут, а Владимир Стојковић одлично постављен.

25. МИНУТ - Поново миран период игре без узбуђења, имао је Јојић једну прилику из прекида, поново је био неуспешан.

15. МИНУТ - Прекид је извео Јојић, био је близу гола Пулетића.

11. МИНУТ - Сима је проиграо Холендера, а он прослеђује до Марковића који је био у офсајду.

8. МИНУТ  - Велика прилика за Партизан. Сума је фантастично проиграо Лазара Марковића који се нећкао предуго, одбрана одбија до Суме, шутира омалени везиста без гола на крају.

3. МИНУТ - Спор темпо на почетку меча. Нема узбуђења.

1. МИНУТ - Утакмица је почела.

Нешто раније Црвена звезда је победила Напредак у Крушевцу резултатом 4:1, више о том мечу читајте ОВДЕ

Пратите Новости спорт на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13