НИМАЛО ПРИЈАТНЕ СЦЕНЕ: Мамић одлепио пред камером, новинар покушао да смири ситуацију па добио и он своје (ВИДЕО)
ЗДРАВКО Мамић не престаје да интригира јавност у Хрватској, а након што је осуђен од стране Врховног суда на затворску казну од шест и по година због тешке пљачке у Динаму.
ФОТО: Принтскрин
Мамић се од затворске казне крије у Босни и Херцеговини, где даје интервјуе без икаквих проблема, а тако је био гост Поткаст Инкубатора, где је дао интервју у трајању од преко пет сати, који је објављен у два дела
Било је ту прича о свему и свачему, а када су се дотакли теме његове пресуде, Мамић је потпуно одлепио и у налету емоција почео да псује.
- И сада 20 година касније сам као прогоњена звер, као дивља свиња када је отворен лов, свака фукара баца блато на мене и испирира уста са мном. Је*ем им матер свима, који су икад говорили о мом имену шта су говорили.
- Ви мени сад причате ко је лопов, кога треба "отворити"... Је*** вам матер свима који сте се дрзнули да напишете да је Здравко Мамић лопов. Је*** вам све у седмом колену!
Водитељ се оградио од псовки.
- Добро, ја нећу то подржавати али добро ајде...
- Ма боли ме к*** да ли ћеш ти да подржаваш или не - одговорио је Мамић.
Погледајте како је то изгледало:
Препоручујемо
МАМИЋ У КОНТРА ОФАНЗИВИ: Бивши председник Динама обара хрватско правосуђе?!
04. 04. 2021. у 18:11
МАМИЋЕВ ШОУ НА ПРЕС КОНФЕРЕНЦИЈИ: Пребили су ме до крви после дербија са Звездом, Туђман је највећи Динамовац у историји
16. 03. 2021. у 13:29 >> 14:25
ДОМИНАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА: Одговор за Николу Јокића не постоји!
НЕВЕРОВАТНУ сезону игра најбољи кошаркаш данашњице, а ново сјајно издање очекујемо на вечерашњем мечу Нагетса и Тимбервулвса који затварају божићни програм у "Бол арени" (4.30).
25. 12. 2025. у 14:00
"РУСКА ЗАСТАВА ТАМО МОРА ДА БУДЕ!" Владимир Путин издао наређење
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је прошла кроз многе међународне санкције, од којих је већи део њих и даље на снази. Једна заједничка ствар за оне које се тичу спорта је - забрана истицања руске заставе. А то руски председник Владимир Путин не гледа благонаклоно.
24. 12. 2025. у 19:50
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)