ПОСЛЕДЊЕ ЗБОГОМ ТОЗОВЦУ :Делије се опростиле од легендарног певача (ФОТО)
Делије су на западној трибини стадиона "Рајко Митић" окачили транспарет у част легендарног певача Предрага Живковића тозовца који је био велики навијач Црвене звезде.

Фото: Лабудовић
- А ја сам негде с мојом звездом био... Предраг Живковић Тозовац (1936-2021)
То је парафразирани стих из Тозовчеве легендарне песме "Ти си ме чекала" (А ја сам негде рујно вино пио)

ФОТО: Новости
Препоручујемо

ЗВЕЗДА СЕ ОПРОСТИЛА ОД ТОЗОВЦА: Памтићемо га по љубави према црвено-белој боји (ФОТО)
06. 04. 2021. у 12:50

(ТВИТЕР РЕАКЦИЈЕ) ЗВЕЗДАШИ НЕЗАДОВОЉНИ: Гробари хвале Јовића и Асана, а пецкају и ривала
07. 04. 2021. у 18:54

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили пар занимљивих предлога.
09. 06. 2025. у 07:30

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)