ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Невероватна утакмица у Минхену, Челси славио у Севиљи (ВИДЕО)

А. Илић

07. 04. 2021. у 22:55 >> 22:55

ОДИГРАНЕ су још две утакмице Лиге шампиона, а "реприза финала" прошлогодишње ЛШ оправдала је очекивања навијача.

Бајерн је дочекао ПСЖ на Алианц Арени, а гости су дошли до победе од 3:2 у фантастичном дуелу.

Није изненађење да је Килијан Мбапе био најзапаженији у редовима гостију. Постигао је гол већ у 3. минуту, што је најбрже постигнути гол ПСЖ у Лиги шампиона до сада. Маркињос је повисио на 2:0 у 28. минуту.

Домаћи тим након огла имао је теренску иницијативу. Користи је Ерик Максим Чупо Мотинг у 37, минуту.,

Томас Милер доноси изједначење домаћем саставу у 60. минуту. Ни то није био крај овог узбудљивог меча, у 68. минуту Килијан Мбапе другим голом поставља коначних 3:2.

Порто је у Севиљи "дочекао" Челси. Тим из Лондона славио је 2:0, а Мејсон Маунт постигао је водећи гол у 32. минуту. Бен Шилвел у 85. увећао је на 2:0.

БАЈЕРН - ПСЖ  2:3
(Чупо Мотинг 37', Милер 60'- Мбапе 3', 67' Маркињос 29')

БАЈЕРН: Нојер, Жиле, Павард, Кимих, Сане, Чупо Мотинг, Горецка, Хернандез, Милер, Алаба, Коман.

ПСЖ Навас, Дагба, Диало, Гуаеја, Маркињос, Кимпембе, Ди Мариа, Переира, Мбапе, Нејмар, Драклсер.

КРАЈ ДРУГОГ ПОЛУВРЕМЕНА Бајерн - ПСЖ 2:3, Порто - Челси 0:2

89. МИНУТ - Пада Милер у шеснаестерцу, а домаћи играчи траже пенал. Добили су само корнер. Кимих убацује лопту, бране се гости.

87. МИНУТ - Наставља се офанзива Бајерна. Шутирао је Милер, поново брани Навас.

86. МИНУТ - Шут Алабе завршио је тик уз стативу Наваса.

85. ГОЛ ЧЕЛСИ - Након грешке одбране Бен Шилвел користи дубинску лопту за нови гол. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

77. МИНУТ - НБије Чупо Мотинг искористио шансу један на један са Навасом, а олакшавајућа околност за промашај му је што је био у офсајду.

76. МИНУТ - Сане покушава да проигра Чупо Мотинга, а одбрана му одузима лопту.

67. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Ухватили су Французи домаћина на контру, изашао је пред задњу линију Мбапе, финтирао је ударац, што му је отворило простора за шут. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

63. МИНУТ - Пробао је у шеснаестерцу атрактивно Милер, али "маказице" завршавају преко гола.

60. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Томас Милер главом успева да матира Наваса на додавање Кимиха. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

59. МИНУТ - Мбапе је изашао један на један са Нојером који му је одбранио ударац, а  чак и да је Француз постигао гол не би био признат због офсајда.

57. МИНУТ - Покушао је Сане да пронађе Чупо Мотинга, а испред реагује Кимпембе.

53. МИНУТ - Шансе се ређају као на траци. Уследио је леп напад Бајерна, шутирао је Алаба, а Навас на висини задатка. Уследио је 11. корнер за Бајерн, након чега је Павар имао изгледну шансу, поново брани фантастични Навас.

52. МИНУТ - ВЕЛИКА ПРИЛИКА ЗА ПСЖ - Нејмар је имао велику прилику, одбранио му је Нојер.

46. МИНУТ - Кимих је опробао ударац, био је изблокиран.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Бајерн-ПСЖ 1:2, Порто-Челси 0:1.

43. МИНУТ - Жели Бајерн до изједначења пре полувремена, а дефанзивци "светаца" на висини су задатка. Имали су Немци два корнера из којих се није родила озбиљна прилика.

37. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Путовала је дуго лопта, нико од дефанзиваца није причао Чупо Мотингу који кажњава свој бивши клуб. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

32. МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Мејсон Маунт доноси Челсију вођство након лепе акције. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

29. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Искористили су гости деконцентрацију домаћих играча и дошли су до новог гола. Мотинг додаје до Маркињоса који успева да погоди гол за, сада већ, велику предност Француза. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

26. МИНУТ - Бајерн је створио теренску иницијативу након примљеног гола. Ипак, не успевају Немци да пробију дефанзивни бедем Француза.

20. МИНУТ - Павар шуутира из шеснаестерца, поново одличан Навас.

18. МИНУТ - Кимих убацује за Горецку, брани Навас. У току је иницијатива Немаца, добро се прани француски тим.

11. МИНУТ - Мбапеу бежи лопта, долази до Дракслера, успева фудбалер ПСЖ-а да затресе мрежу, а немце спашава офсајд.

10. МИНУТ - Горецка је шутирао, прво је био блокиран од стране Маркињоса, потом је натрчао на одбитак, али брани Навас.

7. МИНУТ - Прекид за Бајерн, Џошуа Кимих погађа живи зид.

3. МИНУТ - ГОЛ ПСЖ - Невероватан почетак меча. Килијан Мбапе користи простор и додавање Нејмара за вођство гостију. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

1. МИНУТ - Меч на Алијанц Арени је почео.

Пратите "Новости спорт" на Фејсбуку

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен само зато што се крстио, Новости откривају како је све перфидно упаковано!

ШОК! Немања Мајдов ипак није кажњен "само зато што се крстио", "Новости" откривају како је све перфидно упаковано!

Репрезентативац Србије у џудоу Немања Мајдов објавио је нешто невероватно: после Олимпијских игара у Паризу, на којима је учествовао у категорији такмичара до 90 килограма тежине, суспендован је из спорта - јер се крстио пред излазак на борилиште у престоници Француске. "Новости" вам доносе - како је Међународна џудо федерација на врло лукав начин извела кажњавање нашег борца.

19. 09. 2024. у 16:07

СРБИН ОБЈАВИО КОЛИКО ГА КОШТА ЖИВОТ НА СЕЛУ: Дао детаљан списак на шта троши - има питање за сународнике

СРБИН који живи са супругом и дететом на селу написао је на друштвеним мрежама да месечно троши између 2.000 и 2.500 евра. Објаву је поставио јер је, како каже, приметио да многи троше мање од њега, и то у граду, и занимало га је да ли у нечему претерује.

04. 10. 2024. у 18:13