ДУШАН ВЛАХОВИЋ ИСПИСАО ИСТОРИЈУ СЕРИЈЕ А: Србин блиста у Италији - урадио је нешто што пре њега нико није успео
БЛИСТА Душав Влаховић ове сезоне у дресу Фиорентине, а после утакмице са Аталантом има разлога да буде поносан.

Фото ЕПА
"Виола" је тај меч изгубила са 3:2, а репрезентативац Србије постигао је оба гола за свој тим и тако исписао историју Серије А.
Наиме, он је постао први играч рођен 2000. године или касније који је постигао 20 голова у најквалитетнијем рангу италијанског фудбала.
Овај податак који је за свако поштовање још више добија на значају ако се зна да је Влаховић једа од четворице фудбалера који су то успели у пет најјачих европских лига.
Србин решета мреже ове сезоне. До сада је у свим такмичењима одиграо 32 меча за Фиорентину, постигао је 15 голова и уписао две асистенције.
Треба рећи и да је у децембру прошле, те јануару и марту ове године проглашен за играча месеца у клубу са стадиона "Артемијо Франки".
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо

ВЛАХОВИЋ ДВА - АТАЛАНТА 3: Српски репрезентативац недовољан Фиорентини за бод (ВИДЕО)
11. 04. 2021. у 23:43

АЈНТРАХТ ОСТАЈЕ БЕЗ ТРЕНЕРА: Хитер мења клуб, али наставља да ради у Немачкој?
12. 04. 2021. у 17:04

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК: Из пенала убио голмана! (ВИДЕО)
Спорт је задесила трагедија.
05. 09. 2025. у 15:51

"ЦИНИЧАН - У ПОЗИТИВНОМ СМИСЛУ": Москва о Трамповим покушајим да оконча ратове
ПРИСТУП америчког председника Доналда Трампа у вођењу дипломатије кроз склапање трговинских договора "прилично је циничан", али у позитивном смислу, изјавио је у петак представник Кремља Дмитриј Песков.
05. 09. 2025. у 19:51
Коментари (0)