БЕСАНА НОЋ У ПАРИЗУ: Најслађи пораз у историји ПСЖ-а

Марко Паунић
Марко Паунић

14. 04. 2021. у 08:22

Презадовољан сам, и поред пораза. Промашио сам толико прилика, мало је недостајало, али најважније је да смо се квалификовали. ПСЖ је велики тим – поручио је Нејмар.

БЕСАНА НОЋ У ПАРИЗУ: Најслађи пораз у историји ПСЖ-а

Фото: АП

Радостан је био и Ди Марија, који је пружио једну од најбољих партија у дресу Парижана.

- Пресрећан сам! Урадили смо добар посао. Победили смо екипу која је била најбоља прошле године. Заслужили смо. Ово је важан тренутак за клуб – рекао је Аргентинац.

Огромни уздах олакшања уздигао се у уторак увече изнад Града светлости после меча за инфаркт против Бајерна на Парку принчева, у који су стали све промашене прилике, стативе и пречке Нејмара, динамит у Мбапеовим ногама, напетост и неизвесност невиђеног спектакла. Одбројавали су Французи минуте у углу ТВ-а пред почетак утакмице, као пред Нову годину. Одбројавали, касније, и секунде дуге као сате до последњег звиждука. Цео град дисао је у ритму најважније утакмице у историји клуба после прошлогодишњег изгубљеног финала. Елиминисан је шампион Европе, враћено је мило за драго, у мечу пуном психолошких замки и притиска.

И поред полицијског часа који у Француској ступа у 19 сати, групице навијача успеле су да песмама, петардама и бакљама испрате аутобус са фудбалерима, а током меча и да приреде ватромет видљив с терена чије трибине су биле искликане у бојама града и клуба, уз натписе "Напред, Париз" и "Париз је магичан".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал орлова

КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"

У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.

27. 03. 2026. у 07:00

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!