МОДРИЋ ОСТАЈЕ У МАДРИДУ: Обнова уговора са Реалом иде добро
ФУДБАЛЕР Реал Мадрида Лука Модрић рекао је да је известан наставак сарадње са "краљевским клубом".
Фото: ЕПА
“Обнова мог уговора се одвија добро, али не могу рећи више од тога. Овде сам веома срећан и очекујем да ћу наставити да играм и наредне сезоне”, изјавио је 35-годишњи Модрић на конференцији yа медије пред меч Лиге шампиона против Ливерпула.
Искусни везиста је у Реал стигао из Тотенхема 2012. године, а тренутни уговор му важи до краја јуна.
Препоручујемо
КОЛИКО МОЖЕ ПАУНОВИЋЕВА СРБИЈА? Дуeл са европским шампионом открива прави потенцијал "орлова"
У вечерњем термину од 21.00 на стадиону "Керамика" репрезентација Шпаније угостиће селекцију Србије у пријатељском мечу који домаћину служи као важан део припрема за Светско првенство 2026. године, док ће за "орлове" то бити велики тест и прилика да виде колико могу против најјачих селекција на планети.
27. 03. 2026. у 07:00
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)