ВОЈВОДИНА СЛАВИЛА ПРОТИВ БАЧКЕ: Новосађани могу и без Лалатовића и Дринчића

16. 04. 2021. у 18:35

ФУДБАЛЕРИ Војводине победили су екипу ОФК Бачке са 2:1 у првој утакмици 32. кола Суперлиге Србије.

Занимљиво је да су на дуелу одиграном на стадиону „Славко Малетин Вава“ је да су оба тима била без првих тренера.

Бачка, јер још увек није именовала наследника Милана Куљића, док на клупи Војводине није било Ненада Лалатовића, како је саопштено, због болести.

Из здравстених разлога у тиму Новосађана није било ни најискуснијег играча Николе Дринчића. Миодраг Гемовић био је играч меча. Постигао је оба гола за госте. најпре у шестом минуту након асистенције Вељка Симића. Затим и у 28. минуту ударцем главом након прекида, који је извео Аранђел Стојковић.

Док је гол за домаћи тим постигао бивши фудбалер новосадских црвено-белих, Милош Зличић. Ушао је у игру у другом полувремену и у 63. минуту матирао Горана Вуклиша. Али испоставило се да је то био само утешни погодак за Бачку.

Овим поразом, десетим у последњих 12 мечева, ОФК Бачка је и математички изгубила све шансе да остане у суперлигашком друштву. Војводина се овом победом учврстила на трећој позицији са четири бода више и утакмицом више од екипе Чукаричког на позицији четири.

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио свирање виолине након меча на Вимблдону

ЂОКОВИЋ ИЗНЕНАДИО ПРОСЛАВОМ: Ноле је открио коме је посветио "свирање виолине" након меча на Вимблдону

НОВАК Ђоковић се пласирао у осмину финала ВИмблдона након победе над Алексејем Попирином, а након меча најбољи тенисер свих времена објаснио је због чега је тријумф прославио на начин на који јесте.

07. 07. 2024. у 13:53